Krokus Chata - komfortowe pokoje do wynajęcia

Dane kontaktowe

adres:

ul.Św Kingi 102b
34-450 Krościenko nad Dunajcem

  • Informacje

  • Galeria

  • Wyślij wiadomość

Chcielibyśmy Państwu zaoferować do wyłącznej dyspozycji drewniany komfortowy domek położony przy willowej ulicy w Krościenku (odległość od centrum 900 m). Droga przy której znajduje się domek przechodzi w ścieżkę pieszo rowerową wzdłuż Dunajca oraz w szlaki turystyczne na Trzy Korony, Sokolicę, Górę Zamkową. Oferowany wypoczynek znajduje się nieopodal Pienińskiego Parku Narodowego (50 m), co gwarantuje Państwu ciszę i spokój. Nasz domek posiada 3 komfortowe pokoje 2- osobowe typu studio ( z możliwością dostawki dla dziecka). Wszystkie pokoje mieszczą się na parterze i mają oddzielne wyjścia na zewnątrz. Pokoje wyposażone są w stylowe meble drewniane, co nadaje im niepowtarzalną atmosferę. Każdy z pokoi posiada: - duże małżeńskie łoże ( z materacem ortopedycznym), - łazienkę, - aneks kuchenny ( wyposażony w kuchenkę gazową, zlew, naczynia kuchenne, patelnię, sztućce, szklanki, kubki, kieliszki do wina),. Lodówka znajduje się na korytarzu. Do dyspozycji Państwa jest także: - bezpłatny parking (cały teren jest ogrodzony), - dwa miejsca do grilowania z kompletami ogrodowymi usytuowanymi wśród zieleni. W sąsiedztwie jest możliwość skorzystania z regionalnego, domowego wyżywienia.

Mamy także do zaoferowania dla Państwa znajdujące się w sąsiednim budynku dwa  duże 3-osobowe pokoje  i dwa 2-osobowe pokoje. Pokoje 3-osobowe posiadają: balkon, łazienkę, łoże małżeńskie + pojedyncze łóżko ( oba wyposażone w wygodne materace ortopedyczne), lodówkę, naczynia kuchenne, czajnik elektryczny. Pokoje te znajdują się na drugim piętrze. Pokoje 2-osobowe posiadają: łazienkę, łoże małżeńskie (wyposażone w wygodny materac ortopedyczny), naczynia kuchenne, czajnik elektryczny. Pokoje dwuosobowe znajdują się na poddaszu.

Noclegi już od 30 zł

Atrakcje

Atrakcje w pobliżu: - Spływ tratwami po Dunajcu (15 km), - Pieniny ( szczyt Sokolica- 1 gh, Trzy Korony – 2 gh), Gorce i Beskid Sądecki, - Wąwóz Homole ( 9 km), - Rezerwat Biała Woda (11 km), - Jezioro Czorsztyńskie (12 km), - Zamki w Niedzicy (15 km), i w Czorsztynie (12 km), - Zabytkowy kościół w Grywałdzie (6 km), cerkwie w Szlachtowej ( 8 km) i w Jaworkach (12 km), - Kolejka krzesełkowa na Palenicę (5 km) , kolejka krzesełkowa Homole-Bukowinki (12 km), kolejka krzesełkowa na górę Wdżar w Kluszkowcach (12 km). Gwarantujemy Państwu niskie ceny !

rafting